BAŁWAN SZUKA MIKOŁAJA

Dnia 06.12.2017r dzieci z przedszkola w Kochanowicach udały się do GCKiI w Kochanowicach na przedstawienie p.t. "Bałwan szuka Mikołaja" Figlarny Bałwanek próbuje odszukać Mikołaja, którego Królowa Zima zamknęła w swoim mroźnym zamku. Nad wszystkim czuwa też Śnieżynka, który bierze sprawy w swoje ręce i nakłania Bałwanka, aby pomógł Mikołajowi. . Mali widzowie biorą czynny udział podczas przedstawienia. Śnieżynka uczy śpiewać piosenkę o Św. Mikołaju, który szczęśliwie trafia do dzieci. Jest to bajka interaktywna, oparta na ścisłym kontakcie z dziećmi, wypełniona humorem i dobrą zabawą. Spektaklowi towarzyszą piosenki, prezentowane przez wiele rozgłośni radiowych, gdyż materiał muzyczny opracowany specjalnie dla tego widowiska został wydany na specjalnym bożonarodzeniowym singlu pod tytułem "Piosenki dla Świętego Mikołaja".

Created by Ewa Majczak & Jolanta Łupierz