SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

"...Już słyszę dzwoneczki, już kroki za drzwiami.
Za chwilę Mikołaj będzie razem z nami.
Witaj nam w przedszkolu Mikołaju miły.
Na piękne prezenty dzieci zasłużyły..."

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się 4 grudnia w naszym przedszkolu długo oczekiwany gość - Mikołaj - kochany przez wszystkich. Dzieci cały rok czekały na ten dzień. Mikołaj przybył aby wręczyć prezenty. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki oraz tańczyły z Mikołajem. Obecni na uroczystości goście, z zachwytem obserwowały występy przedszkolaków. Śmiechu i radości nie było końca, Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj udał się do wszystkich sal i obdarował uradowane dzieci prezentami. Dzieci też wręczyły Mikołajowi prezenty: serduszka z dobrymi uczynkami, laurki i portrety. Podziękowały za prezenty i zaprosiły do przedszkola znów za rok.